Obróbka metali CNC


Poznaj firmę FachdarWarsztat obróbki metalu FACHDAR Dariusz Kotlarski jest stosunkowo młodą, lecz dynamicznie rozwijającą się firmą. Na rynku istniej od 25.02.2002 roku. Od momentu powstania naszym głównym celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług tokarskich, frezarskich i spawalniczych.Przez lata udało nam się stworzyć zespół specjalistów ślusarstwa, projektowania i budowy maszyn, który jest w stanie szybko wywiązać się z powierzonych zadań, nierzadko o znacznym stopniu trudności. Staramy się maksymalnie wykorzystywać swoje możliwości i potencjał, dlatego stworzyliśmy szeroką ofertę, która zaspokoi rozmaite potrzeby naszych klientów. Opierając się na usługach obróbki skrawaniem CNC i obróbki plastycznej metali, tworzymy części do maszyn, realizujemy naprawy i przeglądy oraz wykonujemy urządzenia i konstrukcje stalowe.

Pełen profesjonalizm i wysoka jakość wykonywanych usług w połączeniu z wykwalifikowanym zespołem specjalistów oraz nowoczesnym i bogatym parkiem maszyn pozwala postrzegać naszą firmę jako solidnego partnera.

Zaufało nam wiele firm zarówno krajowych jak i zagranicznych, a grono naszych Klientów systematycznie się powiększa. Współpracujemy z takimi producentami jak: IKEA, NESTLE, MARMITE, MONDELEZ POLSKA, OPONY EXPRESS, STELMET, MRGARDEN, BRAMMER.

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą naszego zakładu obróbki stali – zapraszamy do kontaktu.Z poważaniem

Dariusz Kotlarski