Właścicielem sklepu internetowego www.fachdar.pl jest Przedsiębiorstwo Usługowe FACHDAR Dariusz Kotlarski, Niałek Wielki 83B, 64-200 Wolsztyn, NIP: 788-141-72-40 REGON: 630867694.

Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest podanie prawdziwego adresu zamieszkania oraz telefonu. W przypadku podejrzenia podania nieprawdziwych danych, firma zastrzega sobie prawo do niewysłania towaru.

Płatność za zamówione towary następuje gotówką przy odbiorze przesyłki (za pobraniem) lub wpłata na konto. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy (maksymalnie 14 dni - średni czas oczekiwania na przesyłkę to 1-2 dni).

Towar wysyłany jest spedycją DPD, ceny podane za wysyłkę są cenami obowiązującymi na terenie Polski. Wysyłki za granicę po wcześniejszym kontakcie i wycenieniu przesyłki.

Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości tzn. bez podania numeru telefonu lub adresu e-mail, pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.

Zamówienia można składać przez całą dobę.

Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Faktura VAT lub paragon wystawiany jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez Klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu zakończenia realizacji zamówienia. Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie tel. (68) 384 05 71, tel. kom. 502 561 359 lub e-mailem fachdar@fachdar.pl. Klient może anulować zamówienia dopóki nie zostanie wysłany produkt.

Nazwy producentów i marki fabryczne należą do ich właścicieli i prezentowane są na stronach sklepu wyłącznie w celach informacyjnych.

Wszystkie sprzedawane produkty posiadają gwarancje - długość gwarancji w zależności od producenta.

Wszystkie zapytania co do cen prosimy kontaktować się tel. (68) 384 05 71, tel. kom. 502 561 359 lub e-mial fachdar@fachdar.pl

Jeżeli strony sklepu funkcjonują niepoprawnie, występują błędy, martwe linki oraz inne nieprawidłowości w działaniu, koniecznie zgłoś ten fakt adminowi sklepu na e-mial fachdar@fachdar.pl

Ochrona danych osobowych Klientów Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.